Fısıltı Tercümesine Profesyonel Yaklaşım

Fısıltı tercüme bir veya iki katılımcının toplantı esnasında ihtiyaç duyduğu ve ses sistemi kurulumuna ihtiyaç duyulmayan simultane tercüme türüdür. Çevirimvar online çeviri merkezi, her alana özel profesyonel tercüman kadrosu ile fısıltı tercüme hizmeti alanında da müşterilerine profesyonel çeviri hizmeti sunmaktadır. Çevirimvar çeviri merkezi sayesinde çok daha kolay ulaşılabilir bir tercüme hizmeti haline gelen fısıltı tercüme hizmeti, Çevirimvar online çeviri bürosu sayesinde Anında Fiyat Alın tarihi alabileceğiniz bir hizmettir.

Fısıltı Tercüme Hizmeti

Çevirimvar çeviri merkezi, fısıltı tercüme hizmeti prosedürlerine hakim olarak, gerektiği takdirde, infoport sistemi desteği ile ister küçük bir kitle ister daha geniş bir kitleye bu hizmeti 7 gün 24 saat sunmaktadır. Öncelikli amacı müşteri memnuiyeti olan Çevirimvar çevir ofisi, fısıltı tercüme hizmetinin öneminin farkında olarak profesyonel ve deneyimli tercümanlar ile çalışmaktadır. Çevirimvar çeviri merkezi bünyesinde, fısıltı tercüme hizmeti sunacak olan tercüman, toplantı süresince fısıltı şeklinde söylenenleri, konuşmacıların en iyi duyabileceği ve rahatsız olmayacağı seviyede aktarmaktadır.

Fısıltı Tercüme Hizmeti Alanları

Çevirimvar online tercüme bürosu olarak Türkiye’nin ilk ve tek ISO Kalite sertifikalı çeviri platformu olarak öne çıkmaktadır. Durum böyle olunca akademik, tıbbi, teknik, medikal, hukuki ve web sitesi çevirisi alanlarında olduğu gibi fısıltı tercüme hizmetinde de kalite ve profesyonellik açılarından iddialıdır. Ayrıca hızlı tercüme hizmeti ile de hızlı tercüme siparişi alan Çevirimvar, uygun tercüme paketleri ile de müşterilerinin ekonomik açıdan da yanında olduğunu göstermektedir.

Fısıltı Çeviri Hizmet Kalitesi

  • Simultane Tercüme Hizmeti
  • Sözlü Çevirmenler
  • Simultane Ekipman Desteği

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT TEKLİFİ ALIN

ISO Belgesi

ISO Belgesi

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu